Šupy dupy dup, raz dva tři hej rup! 

Ano, je to přesně tak, jak si myslíte. Náš dětský tábor ožívá pod taktovkou oblíbeného hudebního filmu „Ať žijí duchové“!

S radostí zveme všechny děti na nezapomenutelný týden plný zábavy, dobrodružství a kamarádství. 

Připojte se k nám na táboře plném pohádkových světů, kreativních činností, výletů do přírody a her spojených s filmem „Ať žijí duchové“. Budeme společně tvořit, objevovat a prožívat nezapomenutelné okamžiky, které zůstanou v srdcích všech účastníků.

Těší se na vás Leontýnka, Jenda a Vilém Brtník z Brtníku

O vaše děti se postarají: zdravotník, zážitkoví pedagogové a speciální pedagog.

Vítáme všechny malé dobrodruhy a dobrodružky ve věku 6 až 14 let na letošním letním dětském táboře s nezapomenutelným názvem „Ať žijí duchové“! Týden plný zábavy, kamarádů a vzrušujících dobrodružství bude pro vaše děti nezapomenutelným zážitkem. Děti zažijí podobná dobrodružství a zábavu, jako filmoví představitelé hudebního filmu Ať žijí duchové.

 Výběr aktivit

 Pohádkový svět: Formou celotáborových her se děti přenesou do pohádkového světa.

 Tvořivé činnosti: Děti se mohou vyřádit při kreativních činnostech.

 Výlety do přírody: Každý den prozkoumáme okolní přírodu, zajímavosti a možná narazíme i na nějaké hravé lesní duchy.

 Hry, soutěže a pohybové aktivity: Od tradičních táborových her po originální soutěže a pohybové hry plné smíchu a radovánek, spjaté nejen s filmem Ať žijí duchové.

 Hudební vsuvky: Nejen kytara a známé písně z filmu budou součástí našich táboráků.

 …. a další a další aktivity.

Stravování: Pro naše malé táborníky zajistíme kvalitní stravování s důrazem na vyváženou stravu. Očekávejte celodenní pitný režim, pestré snídaně, chutné obědy, svačiny, večeře a večerní ohně s neopakovatelnou atmosférou.

Ubytování: Děti budou ubytovány ve zděné chatě, na okraji lesa, což přispěje k atmosféře dobrodružství.

Cena: Účast na táboře stojí 5 490,-/dítě a zahrnuje veškeré aktivity, stravování, ubytování, ceny, odměny, atd.

Vaše děti s námi prožijí nezapomenutelný týden plný zábavy, nových přátelství a tajemství! Těšíme se na všechny malé dobrodruhy a dobrodružky na letním táboře „Ať žijí duchové“.

Rekreační středisko a chata Radost se nachází v srdci malebných Chřibů, nedaleko Kyjova a poskytuje nezapomenutelný zážitek pro děti na letním táboře. Toto kouzelné místo nabízí svěží vzduch, naplněný vůní zdravých lesů a je ideálním místem pro dobrodružné, relaxační a sportovní aktivity, přičemž výjimečné zázemí nese v sobě nádech historie.

Chata je strategicky umístěná asi 400 metrů nad mořem v prostředí smíšených lesů, v blízkosti zříceniny hradu Cimburk, kazatelny Cyrila a Metoděje a poutního místa sv. Klimentka. Nedaleké okolí láká k objevování Čertovy skály, hradu Buchlov a zámku v Buchlovicích. Samotná zděná chata disponuje účelně vybaveným prostorem pro ubytované děti, nabízející maximální pohodlí.

Svěží vzduch a klidná atmosféra v okolí chaty vytvářejí ideální podmínky pro různé aktivity. V areálu najdeme hřiště, louky a ohniště, zatímco nedaleké lesy, rybník, přehrada a koupaliště přinášejí další možnosti pro zábavu a relaxaci. Pro milovníky vodních radovánek je k dispozici i krytý bazén.

Tábor je koncipován pro maximálně 35 dětí, které jsou ubytovány ve 2–5 lůžkových pokojích. Každý pokoj je vybaven umyvadlem a na každém patře jsou nově zrekonstruované společné sprchy a sociální zařízení. Strava je poskytována 5x denně a samozřejmě je zajištěn celodenní pitný režim aby se děti mohly plně věnovat svým dobrodružstvím a zážitkům v srdci přírody.

adresa:

Rekreační středisko Radost

Vřesovice č. 301

696 48 Ježov

1) Na každé dítě je třeba vyplnit vždy novou přihlášku. Každá vyplněná přihláška (přihlašovací formulář) je brána za závaznou s uplatněním storno poplatků.

2) Po vyplnění a odeslání přihlášky se zasílá současně (max. do 5 pracovních dnů) nevratný rezervační poplatek 2 000 Kč/dítě na č.ú.: 238285587/0600 bankovním převodem. (QR kód níže) V poznámce/zprávě pro příjemce uveďte jméno a příjmení dítěte (uvedené v přihlášce) a rok narození. O přijetí/potvrzení platby (záloha, doplatek) budete informováni.

Přihláška je platná pouze po uhrazení rezervačního poplatku!

3) Doplatek tábora, tedy 3 490 Kč/dítě je nutné uhradit nejpozději do 31.5. 2024 (pro přihlášené od 1.1. 2024). Pro přihlášené od 1.5. úhrada doplatku do 30.6. 2024. V poznámce/zprávě pro příjemce uveďte jméno a příjmení dítěte (uvedené v přihlášce) a rok narození na č.ú.: 238285587/0600 bankovním převodem. (QR kód níže). O přijetí/potvrzení platby (záloha, doplatek) budete informováni.

4) Při každé platbě, pouze bankovním převodem (rezervační poplatek a doplatek), musí být v poznámce/zprávě pro příjemce uvedeno jméno a příjmení dítěte (uvedené v přihlášce) a rok narození. O přijetí/potvrzení platby (záloha, doplatek) budete informováni.

5) Samozřejmě, že je možné uhradit i celou částku naráz, tedy 5 490 Kč. Pro přihlášené od 1.1. do 31.5., pro přihlášené od 1.5. do 30.6.!

6) Pro vystavení faktury na celou částku nás informujte v poznámce – pro zaměstnavatele a FKSP.

7) V ceně není zahrnuta doprava na tábor a z tábora. Doprava vlastní!

8) Příjezd dítěte na tábor 27.7. mezi 10:00 až 11:00 a odjezd dítěte 3.8. mezi 10:00 až 11:00.

9) Po celou dobu pobytu se o vaše děti postarají: zdravotník, zážitkoví pedagogové a speciální pedagog.

Storno podmínky

 1. Dojde-li ke zrušení přihlášky na dětský tábor v období mezi 1.6. a 30.6. 2024, činí stornovací poplatek částku ve výši 10% z celkové ceny tábora.
  Dojde-li ke zrušení přihlášky na dětský tábor v období mezi 1.7. a 14.7. 2024, činí stornovací poplatek částku ve výši 30% z celkové ceny tábora.
  Dojde-li ke zrušení přihlášky na dětský tábor v období mezi 15.7. a 21.7. 2024, činí stornovací poplatek částku ve výši 60% z celkové ceny tábora.
  Dojde-li ke zrušení přihlášky na dětský tábor v období mezi 22.7. a 27.7. 2024, činí stornovací poplatek částku ve výši 80% z celkové ceny tábora.
  Pokud dítě na dětský tábor nenastoupí bez zrušení přihlášky, činí stornovací poplatek částku ve výši 100% z celkové ceny tábora.
 2. V případě nemoci znemožňující účast dítěte na táboře storno poplatky nebudou účtovány. Nemoc je třeba doložit lékařským potvrzením.
 3. V případě, že přihlášený účastník tábora zruší svou registraci, ale on či jeho rodiče naleznou náhradníka, který se přihlásí a uhradí plnou cenu tábora, nebudou původně přihlášenému účastníkovi účtovány žádné storno poplatky.
 4. Zrušení registrace na dětský tábor lze provést pouze písemně nebo prostřednictvím e-mailové komunikace, realizované výhradně z e-mailové adresy rodičů uvedené na přihlášce, na e-mailovou adresu info@aktivitymorava.cz. V případě e-mailové komunikace je nezbytné potvrzení doručení e-mailu ze strany organizátorů tábora. Za den zrušení registrace na tábor se považuje den, kdy bude oznámení o tomto doručeno organizátorům tábora.
 5. V případě předčasného ukončení či přerušení pobytu účastníka na táboře bez zavinění na straně organizátorů tábora nevzniká organizátorům tábora povinnost vrátit zaplacenou cenu, ani její poměrnou část. (platí i pro stýskání se dítěte) 
 6. V případě zrušení tábora ze strany organizátora, vracíme celou zaplacenou částk

Lékařské potvrzení –  Posudek o zdravotní způsobilosti dítěte k účasti na letním táboře (může být i na školním formuláři, platí dva roky, musí obsahovat všechny informace nutné pro zotavovací akce a obsahovat aktuální resp. správné údaje o zdravotním stavu dítěte) – formulář ke stažení níže

Potvrzení o bezinfekčnosti (nesmí být starší jednoho dne) – formulář ke stažení níže 

GDPR souhlas – formulář ke stažení níže

Kopie kartičky pojišťovny

Nadepsané užívané léky (pokud dítě nějaké bere)

Po celou dobu pobytu se o vaše děti postarají: zdravotník, zážitkoví pedagogové a speciální pedagog.

QR kód čísla účtu pro platbu rezervačního poplatku a doplatku

Přihláška na dětský tábor

Dokumenty ke stažení

V případě dotazů se nám ozvěte

E-mail: vajcner.janek@gmail.com

Telefon: ‭+420 721 649 772‬, 604 321 488

Údaje o organizaci

Nordic Walking Slovácko, z.s.

Kostelní 472, 696 62 Strážnice

IČ: 17794072 

Adresa tábora

Rekreační středisko Radost
Vřesovice č. 301
696 48 Ježov

Sledujte nás ať Vám nic neunikne

NORDIC WALKING SLOVÁCKO, z.s.