Zážitkové dny

Netradičně pojaté dny, kdy lidem přibližujeme nordic walking a jízdu na koloběžce. Některé Zážitkové dny organizujeme orientované pouze na nordic walking, jiné zase jen v zážitkových programech na koloběžce, jindy tyto aktivity propojujeme. Velmi často nás můžete s těmito akcemi potkat např. na přístavištích Baťova kanálu, v blízkosti skanzenů, rekreačních a sportovních střediscích, ve sklepních uličkách, parcích, centrech měst, atd.

27.5. 2023 – UHERSKÉ HRADIŠTĚ

Zážitkovými dny vás provede tým NW Slovácko a Janek Vajčner

Dlouho utajovaná NOVINKA trika REPUBLIC t-shirt vyrobené ze směsi bambusu a bavlny s logem NW Slovácko JE ZDE!

Premiéra uvedení na trh na zážitkovém dni v Uherském Hradišti! 

Všichni účastníci -15% SLEVA na tyto trika.

Toto triko je jedním z výsledků dlouhodobé spolupráce Janka Vajčnera a české firmy PROGRESS SPORTSWEAR v oblasti testovaní materiálů a střihů, funkčního a sportovního oblečení.

Bambusové vlákno má přirozené antibakteriální vlastnosti. V horku je bambus přirozeně chladný na dotek a tato vlastnost je zachována i pro vlastnosti materiálu. Triko má kulatý výstřih a pohodlný střih, který zajišťuje maximální pohodlí.

– bambusové vlákno dává výrobku mimořádně příjemný pocit na dotek
– bambusové vlákno má přirozené antibakteriální vlastnosti
– silnější materiál s vyšší gramáží, vhodnější k celoročnímu nošení

materiál: 40% vlákno z bambusu + 55% bavlna + 5% Elastan
gramáž: 190 g/m2

Tyto dny jsou nejen zážitkově pojaté, ale také mají charakter edukační a osvětový, jsou určeny jak pro místní obyvatele, tak pro návštěvníky našeho regionu. Ve většině případů jsou zaměřeny na zviditelnění daného místa, kde se konají a na lokálních zajímavostech. Součástí akcí jsou i malé odměny od našich partnerů a doprovodný prodej za internetové ceny nw holí, batůžků, atd.) více zde.

Termíny a lokality Zážitkových dnů vypisujeme dle potřeby průběžně.

Sledujte nás ať Vám nic neunikne

NORDIC WALKING SLOVÁCKO, z.s.