Prodej za internetové ceny námi dlouhodobě testovaných a vybraných modelů sportovních značek, které plně vyhovují našim požadavkům – cena, kvalita, dostupnost, udržitelnost, přátelství s přímými dovozci a výrobci.

Najdete nás ve Strážnici na ulici Kostelní 472, pod Bílou věží v prostorách KVĚTINY VANESA.  První vaši návštěvu doporučujeme oznámit předem kontakt. 

sportovní oblečení

České funkční, sportovní a volnočasové oblečení. Testujeme, navrhujeme a doporučujeme. Jsme zprostředkovatelé prodeje a na prodejním showroomu jsou k dispozici Republic trika s logem NW Slovácko. Uživatelé našich služeb získají slevový kód s 20 - 50% slevou na eshopu výrobce!

nordic walking hole

Italské nordic walking hole vypilovaného designu a roky prověřené kvality. Hole dokážeme upravit podle vašich požadavků.

nordic walking hole

Vývoj a výroba v České republice. První české nordic walking hole světových šampionů. Hole dokážeme upravit i podle vašich požadavků.

koloběžky

Moravské koloběžky pro děti i dospělé, na silnici nebo do terénu. Provozujeme půjčovnu, servis a test centrum s vybranými modely. Uživatelé našich služeb získají slevu -15% na nákup.

ponožky

Severoirská značka s historií výroby sahající do roku 1915 je považována za světového lídra v oblasti výroby ponožek s inovativními a patentovanými přístupy v pletení. Ponožky s doživotní zárukou.

sportovní ledvinky

Britské sportovní ledvinky v padnoucích kompresních úpravách.

sportovní batůžky

Britská značka nejen batohů s propracovanými střihy a unikátním funkčním odvětráváním zad. Batůžky pro sport, turistiku, trail, běh, nordic walking, koloběh, atd.

sportovní výživa

Italská sportovní výživa nejen pro pokročilé a profi sportovce, ale i pro hobby a rekreační lidi, kteří svůj výkon chtějí podpořit kvalitní výživou. Odzkoušeno lidmi pro lidi. Uživatelé našich služeb získají slevový kód s - 25% slevou na eshopu dovozce.

kompresní produkty

České kompresní ponožky, návleky a podkolenky v různých kompresních provedeních. Uživatelé našich služeb získají slevový kód s - 25% slevou na eshopu distributora.

nordic walking rukavice

Tradiční švédská ruční výroba zimních a letních rukavic na nordic walking a další "klackové" sporty.

Sledujte nás ať Vám nic neunikne

NORDIC WALKING SLOVÁCKO, z.s.