Nordic walking v našem klubu

Je obecně známo, že nordic walking je komplexní sportovně pohybová aktivita s mnoha zdravotními benefity. Rozmanité oslovení veřejnosti je opravdu veliké. U nás není překážkou váš jakýkoli věk, váha, zdravotní stav nebo aktuální kondice. S námi je radost, štěstí, zážitek a zábava redukovat váhu, formovat a zpevňovat postavu, být součástí kardio tréninku. Nordic walking programy sestavené přímo pro vás jsou celoročním „kruhovým“ tréninkem na čerstvém vzduchu v oblíbených skupinových programech nebo v individuální formě. 

Pravidelnost, síla, vytrvalost, rychlost, cílevědomost, vůle, pokora a víra v sebe sama jsou součástí vaší osoby. A je jedno jestli jste dítě, teenager, dospělý, senior, rekreační, hobby, pokročilý nebo profi sportovec. U nás se totiž věnujeme téměř všem a to i mentálně, tělesně a sociálně znevýhodněným lidem.

Abychom uspokojili každého z vás, vhodně kombinujeme a individuálně upravujeme následující styly správné techniky nordic walking a cvičení s holemi:

Ozdravný (modern) nordic walking – rehabilitační, kompenzační a preventivní pohybová terapie 

Original nordic walking – rekreačně sportovní styl chůze, fitness a s kondiční dynamikou

Power nordic walking – sportovně výkonnostní, závodní styl chůze

Zohledňujeme přitom vaše potřeby, schopnosti, možnosti, individuální cíle i sny každého z vás. 

Velmi rádi vám představíme prakticky i teoreticky nordic walking a naše tréninkové programy na úvodním setkání – ÚVOD DO NORDIC WALKING SLOVÁCKO

pro veřejnost: 150,-/90min/osoba

pro členy: ZDARMA/90min

Skupinový program, setkání pro začátečníky, pokročilé i zvědavce. Přijdete, uvidíte a vyzkoušíte si základy nordic walking a ukázky našich originálních tréninkových programů. Po tomto úvodním seznámení vás již čekají pravidelné skupinové programy vytvořené přímo pro vás (rekre, fitness, sport, kombi, senior, atd.). Vypsané termíny v Kalendáři aktivit.

Lze dohodnout i INDIVIDUÁLNĚ, ceník viz. níže.

pro veřejnost: 150 kč/90min/osoba

pro členy: 50 kč/90min/osoba

Pravidelný skupinový program v rekreačním a hobby stylu navazující na úvodní setkání Úvod do nordic walking Slovácko. Užijete si zdravého a pravidelného pohybu a naberete energii z přírody. Rovnoměrně a s vhodnou kombinací stylů nordic walking zatěžujete organismus, procvičujete a zdokonalujete techniku, ukážeme vám cviky na posílení a zpevnění, jste v neustálém a kontrolovaném pohybu.

pro veřejnost: 100 kč/90min/osoba

pro členy: 50 kč/90min/osoba

Pravidelný skupinový program v rekreačním a hobby stylu navazující na Úvod do nordic walking Slovácko. Komplexní pohybová aktivita s holemi, jako motivačně zážitková činnost pro děti. Koncepce setkání je zaměřena na poznávací a zážitkovou formu s cílem naučit základy nordic walking a motivovat děti k pravidelnému pohybu v přírodě. Rovnoměrně a s vhodnou kombinací stylů nordic walking zatěžujeme organismus, procvičujeme a zdokonalujeme techniku, ukážeme vám cviky na posílení, obratnost, flexibilitu a stabilitu. Nordic walking, jako dobrý základ pohybové zralosti nebo jako doplněk k primárnímu sportu dítěte.

Lze i individuálně.

pro veřejnost: 100 kč/90min/osoba

pro členy: 50 kč/90min/osoba

Pravidelný skupinový program v rekreačním a hobby stylu s kondičními prvky navazující na Úvod do nordic walking Slovácko. Komplexní pohybová aktivita s holemi, jako motivačně zážitková činnost pro mládež. Koncepce setkání je zaměřena na poznávací a zážitkovou formu s cílem naučit základy nordic walking a motivovat mládež k pravidelnému pohybu v přírodě. Rovnoměrně a s vhodnou kombinací stylů nordic walking zatěžujeme organismus, procvičujeme a zdokonalujeme techniku, ukážeme vám cviky na posílení, obratnost, flexibilitu a stabilitu. Nordic walking, jako dobrý základ k všestranné pohybové zdatnosti nebo jako doplněk k primárnímu sportu.

Lze i individuálně.

pro veřejnost: 150 kč/90min/osoba

pro členy: 50 kč/90min/osoba

Pravidelný skupinový program s fitness prvky navazující na úvodní setkání Úvod do nordic walking Slovácko. Už jste zažili nordic walking jako kruhový trénink? Chcete si nordic walking chůzí dát do těla, přitom si s holemi zacvičit a komplexně tak posílit a zpevnit tělo nebo zacílit jen na určité partie, jako jsou hýždě, břicho nebo stehna? A už jste slyšeli a zkusili ……..? Tak to je tento program právě pro vás.

My tomuto programu v klubu říkáme Fit coctail. Protože přitom všem výše zmíněném stále zdokonalujeme správnou techniku nordic walking, efektivně volíme kombinace stylů nordic walking a aerobní zátěž vhodně kompenzujeme cviky s holemi. Bonusem vám bude i Nordic Gym – cvičení s gumovými expandery a funkční trénink tak bude kompletní.

pro veřejnost: 150 kč/90min/osoba

pro členy: 50 kč/90min/osoba

Pravidelný skupinový program navazující na Úvod do nordic walking Slovácko. Tak to už je sportovní Level číslo 1 nordic walkingu, kdy vás seznamujeme i s výkonnostní POWER formou a zásadami sportovní přípravy, např. na závody a soutěže v nordic walking. Tento program vhodně zařazujeme i do sportovní přípravy dalších sportů (triatlon, běh, trailový běh, atletické disciplíny, plavání, fotbal, tenis, golf, volejbal, lyžování – běh i sjezd, atd.). Známe charakteristiky těchto sportů, jako bývalí vrcholoví sportovci a instruktoři jsme jimi prošli. Proto víme, že i nordic walking a nordic running je vhodnou variantou jak komplexně kondiční, tak zotavovací a rehabilitační.

pro veřejnost: 150 kč/90min/osoba

pro členy: 50 kč/90min/osoba

Pravidelný skupinový program navazující na Úvod do nordic walking Slovácko, kdy podle vašich potřeb, možností, schopností a cílů, kombinujeme tréninkové programy REKRE, FITNESS, SPORT.

pro veřejnost: 100 kč/90min/osoba

pro členy: 50 kč/90min/osoba

Pravidelný skupinový program pro dříve narozené navazující na Úvod do nordic walking Slovácko, jako preventivně ozdravná pohybová terapie s dynamickými prvky zatížení. Dle aktuálního zdravotního stavu v kombinaci s vašim věkem, volíme vhodnou kombinaci stylů nordic walking, cvičení s holemi a zatížení. Tento program je především o společném sdílení pohybové aktivity, která vám pomáhá udržovat se v přiměřené kondici a dobré nálady.

pro veřejnost: 150 kč/90min/osoba

pro členy: 50 kč/90min/osoba

Pravidelný skupinový program pro budoucí maminky do 6 měsíce těhotenství, pokud není lékařem vymezeno a doporučeno jinak. Nenásilnou formou nordic walking se udržujete i během těhotenství v přiměřené pohybové aktivitě. Neztrácíte tak volnost, kontakt s přírodou a kamarádkami. Vaše tělo se narovnává, odlehčujete kloubům, uvolňujete pletenec ramenní, rovnoměrně posilujete celé tělo a svaly, které vám pomohou v budoucím starání se o narozené miminko. Vhodně zařazujeme i cviky na posílení oblasti pánevního dna, zádové svaly a šíje, oblast stehen. Houpavý pohyb při kombinovaných stylech nordic walking příjemně působí na plod rodinného pokladu. Řídíme se zásadami pohybových aktivit během těhotenství a díky tomuto programu získáte dovednost, ke které se plně vrátíte po porodu.

  Lze dohodnout i individuální program.

pro veřejnost: 50 kč/90min/osoba, doprovod zapojený do programu: 100 kč/osoba, jinak zdarma

pro členy: zdarma/90min/osoba

Pravidelný skupinový program pohybové terapie a cvičení s holemi pro jednotlivce, organizace, speciální a praktické školy, sestavený podle stupně, druhu a charakteristiky postižení. Specializujeme se na lehké mentální postižení, prvky autismu, kombinovaná postižení, ale i nevidomé.

Doporučujeme i individuálně. Cena individuálního programu dohodou!

pro veřejnost: 300 kč/90min/osoba

pro člena: 150 kč/90min/osoba 

Individuální tréninkové programy. Další informace ZDE

pro veřejnost: cena dohodou/120min

pro členy: cena dohodou/120min

Skupinový a individuální praktický seminář se vzdělávacími prvky pro zvídavé a aktivní nordic walkery.

pro veřejnost: cena dohodou/180min

pro členy: cena dohodou/180min

Skupinový a individuální praktický seminář pro pokročilé a instruktory nordic walking z ČR a SK. Praxe v praxi, zkušenosti, tipy, rady, inspirace, metodika, atd.

pro veřejnost: cena dohodou/180min

pro členy: cena dohodou/180min

Skupinový a individuální 3hodinový sportovní kemp nordic walking pro pokročilé a výkonnostní nordic walkery. První a jediný ucelený koncept sportovní přípravy pro sportovní a výkonnostní nordic walking a doplňkově s nordic running, i jako speciální tréninkový program pro další sportovní disciplíny ve fázích sportovní přípravy. Jak pro jednotlivce, tak pro skupiny, pro muže a ženy nebo mix. Praxe v praxi, zkušenosti, tipy, rady, inspirace, metodika, mezinárodní pravidla závodů, tréninkové jednotky a fáze nordic přípravy, atd.

Nahlédni pod tréninkovou pokličku mistrů a světových rekordmanů.

pro veřejnost: cena dohodou/5h

 pro členy: cena dohodou/5h

Skupinový a individuální 5hodinový sportovní kemp nordic walking pro pokročilé a výkonnostní nordic walkery. První a jediný ucelený koncept sportovní přípravy pro sportovní a výkonnostní nordic walking a doplňkově s nordic running, i jako speciální tréninkový program pro další sportovní disciplíny ve fázích sportovní přípravy. Jak pro jednotlivce, tak pro skupiny, pro muže a ženy nebo mix. Praxe v praxi, zkušenosti, tipy, rady, inspirace, metodika, mezinárodní pravidla závodů, tréninkové jednotky a fáze nordic přípravy, atd.

Nahlédni pod tréninkovou pokličku mistrů a světových rekordmanů.

pro veřejnost: cena dohodou

pro členy: cena dohodou

Skupinový nebo individuální profi program. Podrobnosti sdělíme individuálně!

ČLENSTVÍ PRO KALENDÁŘNÍ ROK 2024

dospělí 19 až 64 let: 500 Kč/rok

děti od 10 let a mládež do 18 let: 300 Kč/rok

senioři 65+ : 300 Kč/rok

handicapovaní: 100 Kč/rok

firmy, organizace, samosprávní celky, školy, atd.: cena dohodou

VÝHODY ČLENSTVÍ

* 50% – 65% SLEVA na veškeré nordic walking aktivity (tréninkové programy skupinové, individuální, atd.) 

* 50% SLEVA v zážitkové půjčovně koloběžek

* 50% SLEVA na zážitkové, poznávací, tématické, tréninkové a vzdělávací programy a aktivity organizované klubem 

* 15% – 50% SLEVA na prodejním showroomu Aktivity Morava ve Strážnici

* 15% – 50% SLEVA na eshopech partnerů a dodavatelů klubu

* ZDARMA nebo ZVÝHODNĚNÉ služby, produkty a aktivity u vybraných partnerů a dodavatelů klubu

* KLUBOVÉ AKCE, programy a další aktivity

Více v sekci JAK SE PŘIDAT

PRO AKTIVNÍ ČLENY A PŘÍZNIVCE KLUBU VŽDY NĚCO NAVÍC

Sledujte nás ať Vám nic neunikne

NORDIC WALKING SLOVÁCKO, z.s.