Víkendové - pobytové akce

Celý náš život je o pohybu. Všichni a všechno se hýbe. I cesta k sobě znamená, udělat určitý pohyb. Nejlépe je pohnout se správným směrem. Cesta k sobě znamená najít cestu, která mi odhalí kdo jsem, co chci a kudy mám jít. Víkend plný pohybu je především o pohybu a náš víkend je o různorodém pohybu. Ale kdo ví, možná i tady můžete objevit cestu, která bude tou správnou.

KAPACITA NAPLNĚNA
- DĚKUJEME

datum: 28. – 30.4. 2023

místo konání: Rekreační středisko chata Radost, Vřesovice 301. Více o rekreačním středisku ZDE

ubytování: rekreační chata, 2 – 5 lůžkové pokoje s umyvadlem, společným sociálním zařízením a sprchami na patře (nově zrekonstruováno)

strava: plná penze – 2x snídaně, 1x oběd, 2x večeře. Pitný režim, káva a ovoce v ceně akce. Víno (od místních vinařů) a müsli tyčinky k zakoupení na místě. 

informace: podrobný časový harmonogram programu (příjezd v pátek od 14:00 do 16:00 a ukončení akce v neděli v cca 11:00) a detailní informace vám budou zaslány nejméně týden před konáním. Zapůjčení nordic walking holí a koloběžek v ceně. Akce je vhodná pro všechny bez ohledu na aktuální fyzickou kondici.

průvodci víkendem: Janek Vajčner – více ZDE, Ríša Štěpánek – více ZDE, Světlana Zrůcká a tým NW Slovácko

cena: 2 900,- Kč/osoba

storno podmínky: 

  • storno do 31.3. vrátíme 100% z celkové zaplacené částky
  • storno od 1.4. do 14.4. vrátíme 50% z celkové zaplacené částky
  • storno od 15.4. do 28.4. vrátíme 0% z celkové zaplacené částky
  • v případě storna je možné si najít náhradníka
  • při zrušení akce ze strany organizátora vracíme 100% z celkové zaplacené částky

KAPACITA NAPLNĚNA - DĚKUJEME

Po přihlášení vám budou zaslány platební údaje. Vaše rezervace bude závazná až po uhrazení celkové částky. Přihlášením se na akci souhlasíte se storno podmínkami, potvrzujete svou zdravotní způsobilost pro účast na programech a souhlasíte se zpracováním osobních údajů GDPR!

Sledujte nás ať Vám nic neunikne

NORDIC WALKING SLOVÁCKO, z.s.